Skvělá práce! Oceláři vyhráli v Malmö

|
| 31. Říjen 2017 - 23:49

V úvodním duelu osmifinále hokejové Ligy mistrů třinečtí Oceláři vyhráli na ledě švédského Malmö 2:1.

MALMÖ REDHAWKS – HC OCELÁŘI TŘINEC 1:2

V prvních dvou třetinách nás soupeř tlačil, měli jsme hodně oslabení. Je třeba poblahopřát gólmanovi a klukům, kteří brání, protože jsme neinkasovali víckrát. Ve třetí třetině jsme výsledek obrátili, dali jsme dva góly a nakonec vyhráli. Vítězství 2:1 venku je super,“ liboval si polský útočník ve službách Ocelářů Aron Chmielewski, autor vítězné branky.

BRANKY A NAHRÁVKY: 22. Hardt (Storm) – 41. Svačina (Adamský, Polanský) 58. Chmielewski (Musil Dravecký). Rozhodčí: Wiegand, Stricker – Lundgren, Nyqvist. Vyloučení: 3:5 Bez využití. Diváci: 1662. Třetiny: 0:0, 1:0, 0:2.

MALMÖ: Alsenfelt – Warg, Mylläri, Olsson, Arell, Andersson, Mäntylä, Lerby, Setkov – Zaar, Händemark, Bryggman – Storm, Haudum, Hardt – Olofsson, Rosdahl, Görtz – Forsberg, Lennström.

TŘINEC: Hrubec – Doudera, Krajíček, Roth, Musil, Linhart, Adámek, Jank – Dravecký, Marcinko, Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Rákos, M. Kovařčík, Chmielewski – Kofroň, Mikulík, Cienciala.