Oceláři vyhráli na ledě Litvínova

|
| 5. Listopad 2017 - 23:10

V obou střetnutích na severu Čech se Oceláři gólově prosadili třikrát. Zatímco na ledě Liberce tři branky k bodům nevedly, z Litvínova si díky třem trefám odvezli plný počet bodů.

HC VERVA LITVÍNOV - HC OCELÁŘI TŘINEC 2:3

Za vítězství jsme velice rádi. Od první třetiny jsme měli lepší pohyb, hráli jsme hodně dobře zezadu, měli dost šancí. Nakopl nás první gól, domácí utlumil, ti ale pak s utkáním hodně zamíchali. Povedlo se jim snížit po naší nedisciplinovanosti. Zkušeně jsme si to hlídali, pak se Litvínovu podařilo snížit na 2:3, ale závěr kluci odmakali a výsledkem jsou tři body ze zimáku, kde se jen tak nevyhrává,“ ohlédl se za utkáním hlavní trenér Ocelářů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 34. V. Hübl (Kubát, Ihnačák), 58. Gerhát (Trávníček) – 9. Krajíček (Růžička, Mikulík), 30. Linhart (Adamský, Jank), 49. Chmielewski (Růžička, Krajíček). Rozhodčí: Úlehla, Šír – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 4 468. Třetiny: 0:1, 1:1, 1:1.

TŘINEC: Hrubec – Doudera, Krajíček, Musil, Adámek, Linhart, Jank – Chmielewski, M. Kovařčík, Růžička – Mikulík, Marcinko, Irgl – Adamský, Polanský, Dravecký – Svačina, Rákos, Cienciala. Trenér: Varaďa.