Rona Cup v Trenčíně: Třinečtí Oceláři porazili Skalici

|
| 16. Srpen 2009 - 23:10

V závěrečném vystoupení na hokejovém turnaji Rona Cup v Trenčíně se hokejisté Třince bez větších potíží vypořádali se slovenskou Skalicou.

HK 36 SKALICA – HC OCELÁŘI TŘINEC 3:6

Všechny tři třetiny patřily hokejistům ze Slezska, kteří každou z nich vyhráli identickým skóre 1:2. Na výhře mají výrazný podíl útočníci Petr Kanko a Roman Tomas, kteří se za záda domácího gólmana Faltera. Účastník slovenské extraligy neustále dotahoval, ale s uplývajícími minutami byla jeho ztráta čím dál výraznější.

Po návratu Ocelářů z turnaje v Trenčíně sáhnou třinečtí trenéři Marek s Kopřivou k redukci stávajícího kádru.

BRANKY A NAHRÁVKY: 3. Višňovský (Kutálek) , 29. Šátek (Škadra, Kutálek), 49. Kostourek (Školiak, Pašek) – 1. Kanko (Polanský), 10. Tomas (Martynek, Polanský), 38. Steber, 40. Kanko (Kútny, Ostřížek), 55. Tomas (Polanský), 59. Ostřížek (Lušňák). Vyloučení: 5 – 7, využití: 2 – 1. Třetiny: 1:2, 1:2, 1:2.

SKALICA: Falter – Beňa, Gula, Škadra, Jendek, Škápik, Šnábel – E. Novák, Zálešák, Hartmann – Školiak, Kostourek, Pašek – Kutálek, F. Novák, Šátek – Jarolín, Višňovský.

TŘINEC: Hamerlík – Hrabal, Malec, Sekeráš, Andersons, Bobček, Kania – Tomas, Polanský, Martynek – Kútny, Kanko, Ostřížek – Lušňák, Hulva, Steber.