Sýkora: Událost roku 2016? Přítelkyně otěhotněla

|
Třinec
| 4. Leden 2017 - 23:07

Těžké zranění, předčasný konec sezony, nepříjemné onemocnění, urputný boj o základní sestavu, početí potomka – tohle všechno přinesl rok 2016 Jánu Sýkorovi, slovenskému útočníkovi ve službách Ocelářů. 

autor: Roman Baselides

Loňský rok jste završili vítězstvím nad Chomutovem. Do zápasu jste vstoupili rozpačitě, ale závěr jste zvládli výtečně.

Vítězství v posledním zápase roku nás velmi těší, snad jsme udělali radost i fanouškům. První třetina byla špatná, ve druhé jsme zabrali a otočili skóre. Rozhodující bylo, že jsme ubránili dvojnásobnou přesilovku Pirátů, v závěru střetnutí náš výkon gradoval.

Série výher vás udržela na špici tabulky, o bod před druhým Libercem.

Chceme se zuby nehty držet co nejvýše, ale podstatná jsou pro nás ta vítězství. Snažíme se hrát to, na co máme.  Chceme uspět v každém utkání.

Loňský rok pro vás začal velice nešťastně. Koncem ledna vás karlovarský zadák Baranek vyřadil ze hry do konce sezony. Ke konci letní přípravy vás skolilo nepříjemné onemocnění.

Rok 2016 byl pro mě opravdu smolný. Fanoušci vidí hráče, kterému se moc nedaří, ale už třeba netuší, co všechno se za tím kryje. Aby sportovec mohl podávat optimální výkony, musí být stoprocentně fit. Snažím se s tím něco dělat, abych těžké období překlenul. Není řečeno, že když má někdo špatný začátek sezony, nemůže mít dobrý konec. Budu dál poctivě makat a doufám, že v play-off našemu týmu pomohu.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Hokej

Oceláři propásli příležitost dostat se do čela extraligy. Z Olomouce si po chabém výkonu odvezli čtyřku.

Hokej | 14.11.2017 - 23:43

Hokejoví Oceláři z Třince vyhráli i druhé utkání se švédským Malmö v poměru 2:1 a probili se mezi osm nejlepších mužstev hokejové Ligy mistrů.

Hokej | 08.11.2017 - 02:24

V obou střetnutích na severu Čech se Oceláři gólově prosadili třikrát. Zatímco na ledě Liberce tři branky k bodům nevedly, z Litvínova si díky třem trefám odvezli plný počet bodů.

Hokej | 05.11.2017 - 23:10

V úvodním duelu osmifinále hokejové Ligy mistrů třinečtí Oceláři vyhráli na ledě švédského Malmö 2:1.

Hokej | 31.10.2017 - 23:49