|
| 8. Leden 2017 - 23:58

Střetnutí na ledě Hradce Králové Oceláři nezvládli, odvezli si pětku. V sestavě Třince se objevila nová tvář – slovinský obránce Miha Štebih.

MOUNTFIELD HRADEC KRÁLOVÉ – HC OCELÁŘI TŘINEC 5:1

První třetinu jsme přitom odehráli dobře, skóre po ní bylo bezbrankové. Zlomový moment byla přesilovka ve druhé třetině. Odehráli jsme ji špatně, navíc hned po ní jsme inkasovali. Ještě během druhé části jsme sice dokázali snížit, ale nepomohlo to. Ve třetí třetině jsme na to nenavázali, soupeř dal třetí gól a rozhodl utkání.  Musím mu sportovně pogratulovat k zaslouženému vítězství,“ řekl třinecký asistent trenéra René Mucha.

BRANKY A NAHRÁVKY: 26. Kukumberg, 33. Picard, 53. Dej (Dietz), 57. Červený, 59. Džerinš (Picard, Šimánek) - 36. Kane (Dravecký, Irgl). Rozhodčí: Lacina, Mrkva. Vyloučení: 5:5, Picard 10 minut. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 5056. Třetíny: 0:0, 1:1, 3:0.

HRADEC KRÁLOVÉ: Rybár – Čáp, Vydarený, Gregorc, Dietz, Štajnoch, Newton, Plášil – Červený, Džerinš, Šimánek – Köhler, Bednář, Dej – Jarůšek, Kukumberg, Picard – P. Beránek, T. Knotek, J. Dvořák. Trenéři: V. Sýkora, P. Hynek a T. Martinec.

TŘINEC: Hrubec – Roth, Linhart, Jank, M. Doudera, Stebih, Nosek – Irgl, Kane, Špirko – Dravecký, Kreps, Rákos – Hrňa, Marosz, Petružálek – Hladoník, M. Kovařčík, Chmielewski – od 21. navíc Cienciala. Trenéři: Kýhos, Mucha a B. Kopřiva.