Na Oceláře vyzrály poslední Pardubice

|
| 21. Leden 2017 - 18:33

Do závěrečné čtvrtiny základní části extraligy vstoupili třinečtí hokejisté porážkou na ledě Pardubic. Poslední celek tabulky vyhrál za dva body, Oceláře přemohl v prodloužení.

HC DYNAMO PARDUBICE – HC OCELÁŘI TŘINEC 5:4

Důležitost utkání byla vidět na obou týmech. Ani jeden z celků se nenachází v optimální herní pohodě a z toho pramenily i první góly – odražené kotouče, oba týmy se tlačily do brány a z nahozených puků padaly góly. Pro nás je velká škoda, že když jsme šli do třetí třetiny a prohrávali o gól, po otočení skóre se nám nepodařilo vedení udržet. Dělba bodů po šedesáti minutách byla ale asi spravedlivá. V prodloužení rozhodla zlomená hokejka, následovalo přečíslení a těsně před jeho koncem jsme obdrželi rozhodující branku,“ rekapituloval průběh střetnutí třinecký asistent trenéra René Mucha.

BRANKY A NAHRÁVKY: 7. Rolinek (Havlík, Schaus), 15. Redenbach (Rolinek, Schaus), 27. Beran (Schaus), 47. P. Sýkora (Rolinek, Redenbach), 65. P. Sýkora (Nahodil, Schaus) – 10. Rákos, 18. Hrňa (Marosz, Petružálek), 42. Kane, 46. Roth (Adamský, Irgl). Rozhodčí: Úlehla, Pešina. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 6 119. Třetiny: 2:2, 1:0, 1:2 – 1:0.

PARDUBICE: J. Hübl – Havlík, Schaus, Nedbal, Čáslava, Leduc, Ščotka, Zajíc, Bokroš – P. Sýkora, Redenbach, Rolinek – Beran, Tomášek, Hubáček – Bárta, Nahodil, Starý – Zadina, Poulíček, M. Kaut.

TŘINEC: Hamerlík – Roth, L. Galvas, Krajíček, Hrabal, Nosek, M. Doudera, L. Doudera – Dravecký, Kreps, Rákos – Irgl, Kane, Adamský – Hrňa, Marosz, Petružálek – J. Sýkora, Špirko, Chmielewski.