Oceláři zabrali. Plzeň přetlačili v prodloužení

|
| 22. Leden 2017 - 23:10

Třinečtí hokejisté přerušili sérii čtyř proher vítězstvím nad Plzní za dva body. V úvodu prodloužení vstřelil vítěznou branku kapitán Irgl.

HC OCELÁŘI TŘINEC – HC ŠKODA PLZEŇ 3:2

První třetinu jsme dominovali, hráli jsme to, co jsme chtěli. Bylo vidět, že hrajeme doma a jsme hladoví po vítězství. Velká škoda, že jsme nevyužili přesilovku pěti proti třem. Vlastními chybami jsme soupeře nakopli, darovali jsme jim přesilovky a Plzeň se dostala zpátky do utkání. V dalším průběhu to už byl boj. Pokud bychom byli na vítězné vlně, asi bychom zápas dotáhli do vítězného konce už v normální hrací době,“ přemítal třinecký asistent trenéra René Mucha.

BRANKY A NAHRÁVKY: 4. Rákos (Roth, Petružálek), 8. M. Doudera, 61. Irgl (Adamský) – 23. Kratěna (Stach, T. Svoboda), 51. Indrák (Stach, Kadlec). Rozhodčí: Mrkva, Šír. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Diváci: 4 149. Třetiny: 2:0, 0:1, 0:1 – 1:0.

TŘINEC: Hrubec – Galvas, Roth, Hrabal, Krajíček, M. Doudera, Nosek, Jank, Adámek – Adamský, Kane, Irgl – Rákos, Špirko, Dravecký – Petružálek, Marosz, Hrňa – Jašek, Hladonik, Cienciala.

PLZEŇ: Machovský – Němeček, Kadlec, Pulpán, Čerešňák, Frühauf, Sklenička – Kubalík, Kratěna, Svoboda – Stach, Preisinger, Indrák – Lev, Kracík, Schleiss – Hrnka, Koreis, Vondráček.