Czudek: Je třeba získat zpátky ztracenou sebedůvěru

|
Třinec
| 7. Únor 2017 - 13:55

Viceprezident Ocelářů Jan Czudek je přesvědčen o tom, že i díky posledním změnám na soupisce třinecké mužstvo vybředne z útlumu. „Chce to zabrat na sto procent a stále přidávat,“ apeluje na hokejisty s Drakem na hrudi.

autor: Roman Baselides

Jak jste spokojen se změnami v kádru před uzávěrkou přestupů? Povedlo se vám všechno, co jste měli v plánu?

Těch možností bylo více, ale vždy je to otázkou poptávky, nabídky a pak konečné dohody. Myslím si, že změny, k nimž jsme sáhli, našemu mužstvu prospějí. Pořád jsme přesvědčeni o tom, že náš mančaft má ohromnou sílu. Jde jen o to, aby získal zpátky ztracenou sebedůvěru, začal šlapat naplno a vrátil se k výkonům, které odváděl v první polovině základní části.

Nejvíce se propíral příchod Tomáše Klimenty, jemuž se v Pardubicích bodově příliš nedařilo. Ve svém staronovém působišti si připsal ve čtyřech duelech dvě asistence.

Výměna Sýkory za Klimentu vzešla z oboustranné dohody. Ani jeden z nich ve svém klubu nenaplňoval očekávání, proto oba změnili působiště, snad jim to prospěje a pookřejí. Klimenta je zkušený hráč, pevně věřím, že v play-off pro nás bude přínosem.

Co podle vás teď Třinci schází k tomu, aby byl výsledkově stejně úspěšný jako v úvodu sezony?

Chce to zabrat na sto procent a stále přidávat.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Hokej

Oceláři propásli příležitost dostat se do čela extraligy. Z Olomouce si po chabém výkonu odvezli čtyřku.

Hokej | 14.11.2017 - 23:43

Hokejoví Oceláři z Třince vyhráli i druhé utkání se švédským Malmö v poměru 2:1 a probili se mezi osm nejlepších mužstev hokejové Ligy mistrů.

Hokej | 08.11.2017 - 02:24

V obou střetnutích na severu Čech se Oceláři gólově prosadili třikrát. Zatímco na ledě Liberce tři branky k bodům nevedly, z Litvínova si díky třem trefám odvezli plný počet bodů.

Hokej | 05.11.2017 - 23:10

V úvodním duelu osmifinále hokejové Ligy mistrů třinečtí Oceláři vyhráli na ledě švédského Malmö 2:1.

Hokej | 31.10.2017 - 23:49