|
| 18. Únor 2017 - 14:35

S bodem se vrátili z Chomutova hokejisté Třince. Piráti složili Oceláře až v samostatných nájezdech.

PIRÁTI CHOMUTOV – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:1

Do utkání jsme dobře vstoupili a byli aktivnější. I když to tak na střely nevypadá, ze hry jsme měli více. Měli jsme hodně šancí, dařilo se nám napadání, jenže pak jsme v závěru dostali gól. V dalším průběhu jsme se tlačili do brány, z čehož pramenil vyrovnávací gól. Uprostřed utkání jsme udělali velký kus práce, když jsme ubránili dvounásobné oslabení. V prodloužení měly oba celky po jedné šanci, kterou nevyužily. V dovednostní disciplíně byli úspěšnější domácí. Po zápase jsme tým pochválili, protože jsme předvedli dobrý výkon,“ řekl třinecký asistent trenéra René Mucha.

BRANKY A NAHRÁVKY: 20. Vondrka (Rutta, Huml) rozh. náj. Vondrka – 44. Redenbach (Petružálek, Klimenta). Rozhodčí: R. Svoboda, Bulanov. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. Diváci: 4 738. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1 – 0:0.

CHOMUTOV: J. Laco – Rutta, Kudělka, Valach, Dlapa, Mrázek, Skinner, L. Chalupa, R. Havel – Vondrka, Huml, Tomica – Račuk, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Hlava, Kaše, Lauko.

TŘINEC: Hrubec – Roth, Galvas, Hrabal, Jank, L. Doudera, Linhart – Netík, Kreps, Rákos – Irgl, Kane, Adamský – Petružálek, Redenbach, Klimenta – Hrňa, Marosz, Dravecký.