Oceláři zdolali Zlín v prodloužení

|
| 19. Únor 2017 - 19:47

Hokejoví Oceláři zabodovali i ve třetím utkání po reprezentační přestávce. Zlín pokořili v prodloužení.

HC OCELÁŘI TŘINEC - PSG ZLÍN 2:1

V první třetině jsme byli aktivnější, ale zase to byl ten náš styl. Trápení v přesilovkách, málo střelby, proto ty zápasy dohráváme o gól. Je velká škoda, že se Kamil Kreps v závěru netrefil prázdnou bránu. Za bonusový bod v prodloužení jsme velmi rádi, v téhle situaci je vítězství velmi cenné,“ prohlísil třinecký asistent trenéra René Mucha.

BRANKY A NAHRÁVKY: 6. Marosz (Dravecký, Hrňa), 62. Kane – 25. Ostřížek (Marušák). Rozhodčí: Pražák, Kubičík. Vyloučení: 4:6, Bukarts 10 min. Bez využití. Diváci: 4 686. Třetiny: 1:0, 0:1, 0:0 – 1:0.

TŘINEC: Hrubec – Linhart, Roth, Jank, Hrabal, Galvas, Nosek, L. Doudera – Rákos, Kreps, Netík – Adamský, Kane, Irgl – Klimenta, Redenbach, Petružálek – Dravecký, Marosz, Hrňa.

ZLÍN: Kašík - Kotvan, Marušá, Blaťák, Matějíček, Řezníček, Žižka, Horák – Říčka, Holík, Bukarts – Kubiš, Popelka, Šťastný – Veselý, Honejsek, Okál – Ostřížek, Chytil, Ondráček.