Kometa na Oceláře nestačila

|
| 25. Únor 2017 - 23:43

Hokejisté Třince s přehledem vyhráli na ledě brněnské Komety a uhájili druhou příčku v extraligové tabulce.

autor: Romna Baselides

KOMETA BRNO – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:5

Podali jsme výborný výkon, chceme na něj navázat v dalším utkání. I když jsme z první šance soupeře dostali gól, do konce první třetiny se nám podařilo otočit výsledek, což bylo velmi důležité. Ve druhé třetině jsme byli lepším týmem a dostali jsme se do vyššího vedení. Pro nás je velké plus, že jsme dali gól z přesilovky. Po zásluze si odvážíme tři body,“ konstatoval spokojený asistent trenéra ocelářů René Mucha.

BRANKY A NAHRÁVKY: 2. H. Zohorna (Mallet), 56. Vondráček (O. Němec) – 6. Marosz (Roth, Hrňa), 18. Krajíček (Kane), 27. Petružálek (Linhart, Klimenta), 35. Kreps (Petružálek, Rákos), 51. Dravecký (Rákos). Rozhodčí: Hodek, Polák. Vyloučení: 7:10, Mallet – Kreps 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 7 700. Třetiny: 1:2, 0:2, 1:1

BRNO: Vejmelka (27. Čiliak) – Bartejs, O. Němec, Trška, Kováčik, Gulaši, Šnajnar, Malec – M. Kvapil, Nečas, M. Erat – J. Káňa, Čermák, Vincour – Mallet, Hruška, H. Zohorna – Haščák, Dočekal, Vondráček – V. Němec.

TŘINEC: Hrubec – Linhart, Roth, M. Doudera, Krajíček, Galvas, Nosek, L. Doudera – Rákos, Kreps, Netík – Adamský, Kane, Irgl – Klimenta, Redenbach, Petružálek – Dravecký, Marosz, Hrňa.