Oceláři skončí po základní části druzí

|
| 1. Březen 2017 - 23:08

Třebaže hokejoví Oceláři prohráli na ledě Mladé Boleslavi 5:1, mají jisté druhé místo po základní části extraligy. V příštím roce budou startovat v Lize Mistrů.

BK MLADÁ BOLESLAV – HC OCELÁŘI TŘINEC 5:1

Utkání bylo z naší strany zvláštní. Nemyslím, že bychom hráli až tak špatnou první třetinu, ale přesto jsme udělali tři fauly a v oslabení dostali gól. V přesilovce se nám povedlo srovnat, jenže pak padl trochu nešťastný druhý gól domácích. Kdybychom šli po přestávce za vyrovnaného stavu, vypadalo by to asi lépe. I tak jsme si vytvořili dost šancí, ale nebyli jsme produktivní. A soupeř trestal. Jakmile odskočil na rozdíl tří gólů, moc jsme se do šancí nedostávali. Domácí vyhráli zaslouženě,“ konstatoval třinecký asistent trenéra René Mucha.

BRANKY A NAHRÁVKY: 11. Urban (Musil, Hyka), 19. Hyka, 29. Žejdl (Orsava), 40. Pospíšil (Vampola), 57. Lenc (Klepiš) – 16. Petružálek (Redenbach, Martin Růžička). Rozhodčí: Lacina, Hejduk. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 3517. Třetiny: 2:1, 2:0, 1:0.

ML. BOLESLAV: Maxwell – Stříteský, Kučný, Kurka, Hanzlík, Holub, Štich – Hyka, Musil, Lenc – Pacovský, Urban, Látal – Žejdl, Klepiš, Orsava – Pabiška, Vampola, Pospíšil.

TŘINEC: Hrubec (41. Hamerlík) – Roth, Linhart, Krajíček, M. Doudera, Nosek, L. Galvas, Hrabal, L. Doudera – Petružálek, Redenbach, Rákos – Martin Růžička, Kane, Adamský – Hrňa, Marosz, Jašek – Netík, Marek Růžička, Cienciala.