Útočník Kreps si zahrál boxera Rockyho

|
Třinec
| 14. Březen 2017 - 23:54

Tváří letošního play-off z pohledu Ocelářů je útočník Kamil Kreps. V klipu se převtělil do role slavného boxera Rockyho.

autor: Roman Baselides

To, že bude tváří vyřazovacích bojů, se Kamil Kreps dozvěděl od ředitele Marka Chmiela. „Nevěděl jsem, co od toho můžu očekávat, přesto jsem si to chtěl zkusit. Jsem za to rád, je to nová zkušenost, natáčení jsem si užil,“ přiznal zkušený útočník.

Natáčení spotu pro play-off trvalo dva dny, probíhalo v interiérech i exteriérech. „První den se natáčelo od devíti dopoledne do tří, druhý den do jedné. Bylo to fyzicky docela náročné, což jsem nečekal. Fyzickou aktivitu jsem vykonával od rána až do odpoledne, nebylo to jednoduché,“ pokračoval Kreps.

Před filmovou kamerou stál poprvé. Ze všeho nejvíce ho překvapila samotná časová náročnost natáčení. „Kvůli minutě a půl videa jsme natáčeli dva dny. Překvapilo mě, kolik času zabere tak krátký film. Klidně bych do toho šel znova, byla to skvělá zkušenost,“ zopakoval Kreps.

Důrazný třinecký útočník se na chvíli změnil ve slavného boxera Rockyho, na kterém vyrůstal. „Jako kluk jsem ten film miloval, ovšem jako Rocky jsem se necítil, protože box je pro mě pouze doplňkovým sportem. Nejsem žádný profesionál, ale dělal jsem, co jsem mohl,“ usmál se ostřílený centr.

Kreps je dalším hokejistou, který by během vypjatých bitev v play-off nešel pro ránu daleko a sjednal by si pořádek. „V létě se boxu věnuji celkem intenzivně, i třikrát za týden. Během sezony chodím na thajský box jednou týdně,“ řekl hokejista.

Autor: 
HCO

Další články - Hokej

Oceláři propásli příležitost dostat se do čela extraligy. Z Olomouce si po chabém výkonu odvezli čtyřku.

Hokej | 14.11.2017 - 23:43

Hokejoví Oceláři z Třince vyhráli i druhé utkání se švédským Malmö v poměru 2:1 a probili se mezi osm nejlepších mužstev hokejové Ligy mistrů.

Hokej | 08.11.2017 - 02:24

V obou střetnutích na severu Čech se Oceláři gólově prosadili třikrát. Zatímco na ledě Liberce tři branky k bodům nevedly, z Litvínova si díky třem trefám odvezli plný počet bodů.

Hokej | 05.11.2017 - 23:10

V úvodním duelu osmifinále hokejové Ligy mistrů třinečtí Oceláři vyhráli na ledě švédského Malmö 2:1.

Hokej | 31.10.2017 - 23:49