Piráti si odvážejí z Třince dvě výhry

|
| 17. Březen 2017 - 0:05

Ani ve druhém střetnutí čtvrtfinále play-off třinečtí Oceláři nedokázali vyzrát na chomutovské Piráty. Padli v prodloužení a po dvou utkáních prohrávají 0:2.

HC OCELÁŘI TŘINEC – PIRÁTI CHOMUTOV 3:4

Dnes jsme si to prohráli sami. Za stavu 3:1 byl soupeř psychicky dole, ale my jsme mu vlastní nedisciplinovanosti umožnili vyrovnat. Tohle si hráči nemohou dovolit. V prodloužení máme tlak, ale Tomáš Netík udělá nesmyslný faul, což bohužel rozhodlo. Chomutov hraje výborně, ale tento zápas jsme si prohráli sami,“ zopakoval zklamaný hlavní trenér Ocelářů Vladimír Kýhos.

BRANKY A NAHRÁVKY: 21. Netík (Krajíček), 28. Kane (Krajíček, Martin Růžička), 30. Roth (Kreps, Petružálek) – 19. Koblasa (Raška, Kaše), 33. Skokan (Flemming, Kämpf), 39. Huml (Skokan), 77. Růžička (Kämpf). Rozhodčí: Šír, Hejduk. Vyloučení: 8:9. Využití: 2:3. Diváci: 4782. Třetiny: 0:1, 3:2, 0:0.

TŘINEC: Hrubec – Linhart, Roth, M. Doudera, Krajíček, Galvas, Nosek – Rákos, Kreps, Kane – Netík, Marek Růžička, Irgl – Adamský, Redenbach, Petružálek – Dravecký, Marosz, Martin Růžička.

CHOMUTOV: Laco – Chalupa, Rutta, Skinner, Flemming, Mrázek, Valach, Dlapa – Tomica, Huml, Skokan – Sklenář, V. Růžička, Vondrka – Koblasa, Kämpf, Kaše – Poletín, Šťovíček, Raška.