První duel v Chomutově patřil Ocelářům

|
| 19. Březen 2017 - 23:12

Čtvrtfinále play-off se přesunulo do Chomutova. První zápas na ledě Pirátů pro sebe získali třinečtí Oceláři a snížili stav série na 2:1.

PIRÁTI CHOMUTOV - HC OCELÁŘI TŘINEC 2:3

Utkání jsme začali dobře. Podařilo se nám vsítit první branku, ale Chomutov na ni dokázal odpovědět. Naší slabinou je, že po vstřelené brance přestaneme hrát. Po našich chybách jsme si nechali během minuty dát dva laciné góly, potom už to bylo o vůli. Hráči si zaslouží uznání za to, že bojovali a odměnou nám je vítězství,“ radoval se hlavní trenér Ocelářů Vladimír Kýhos.

BRANKY A NAHRÁVKY: 32. Vondrka (V. Růžička, Sklenář), 33. Skokan (Huml, Tomica) – 28. Kane (Krajíček, Petružálek), 55. Roth (Dravecký, Martin Růžička), 77. Kane (Kreps). Rozhodčí: Pešina, Souček. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. Diváci: 5250. Třetiny: 0:0, 2:1, 0:1 – 0:1. Stav série: 2:1.

CHOMUTOV: Laco – Rutta, L. Chalupa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Dlapa – Skokan, Huml, Tomica – Vondrka, V. Růžička, Sklenář – Kaše, Kämpf, Koblasa – Raška, Šťovíček, Poletín – Lauko. Trenér: Růžička.

TŘINEC: Hamerlík – Linhart, Roth, M. Doudera, Krajíček, L. Galvas, Nosek, Hrabal, Adámek – Rákos, Kreps, Kane – Netík, Jašek, Irgl – Adamský, Redenbach, Petružálek – Dravecký, Marosz, Martin Růžička. Trenér: Kýhos.