Oceláři odvrátili první mečbol!

|
| 22. Březen 2017 - 23:52

Oceláři odmítli vyřazení, páté utkání čtvrtfinálové série mezi Třincem a Chomutovem rozhodl gólem ve druhém prodloužení David Cienciala.

HC OCELÁŘI TŘINEC – PIRÁTI CHOMUTOV 3:2

Čekali jsme, že tento zápas se bude odvíjet v podobném duchu, jaké byly předchozí domácí zápasy. Chomutov znovu výborně bránil, my nejsme schopni překonat Laca vícero góly. Prodloužení je o štěstí, ke komu se odrazí puk. Jsme rádi, že série bude pokračovat i v pátek,“ pravil kouč Ocelářů Vladimír Kýhos.

BRANKY A NAHRÁVKY: 5. Dravecký, 35. Hrňa (Jašek, Adamský), 89. Cienciala (Netík, Jank) – 31. Valach (Kämpf, Kaše), 48. Kämpf (Skokan, Rutta). Rozhodčí: Hradil, Bulanov. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 5 019. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:1 – 0:0, 1:0.

TŘINEC: Hamerlík – M. Doudera, Krajíček, Galvas, Nosek, Jank, Hrabal, Štebih, Adámek – Rákos, Kreps, Petružálek – Dravecký, Marosz, Martin Růžička – Adamský, Kane, Netík – Cienciala, Jašek, Hrňa.

CHOMUTOV: Laco – Chalupa, Rutta, Skinner, Flemming, Dlapa, Valach, Mrázek – Poletín, Huml, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Skokan – Koblasa, Kämpf, Kaše – Hlava, Šťovíček, Raška – Lauko.