První finálový duel junioři Třince prohráli

|
| 29. Březen 2017 - 23:12

V úvodním finálovém střetnutí juniorské extraligy obhájce titulu smazal náskok, ale nakonec prohrál na nájezdy.

HC OCELÁŘI TŘINEC JUNIOŘI – HC ŠKODA PLZEŇ 2:3

V první třetině si naši kluci teprve zvykali na nové prostředí, což se promítlo do výsledku. V dalším průběhu jsme to ale zvládli a byli jsme aktivnější. Především ve třetí třetině jsme si dokázali vytvořit mnoho šancí, včetně několika tyčí. Velká škoda, že se nám nepodařilo jít do vedení. V prodloužení už to bylo vabank. Jsem přesvědčen, že kluci tento zápas hodí za hlavy, zítra podáme koncentrovaný výkon s lepším výsledkem,“ přislíbil Jozef Daňo.

BRANKY A NAHRÁVKY: 26. Lacka (Jašek), 42. Lacka (Adámek, Jašek) – 12. Vavřička (Kvasnička), 20. Pour, rozh. nájezd Vracovský. Rozhodčí: Obadal, Mrkva. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. Diváci: 850. Třetiny: 0:2, 0:1, 0:1 – 0:0.

TŘINEC: Loubal – Hrachovský, Janiczek, Bartko, Michal Roman, Adámek, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Jašek, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Hladonik, Lacka, Miloš Roman, Kalus.