Junioři Třince padli doma i podruhé

|
| 30. Březen 2017 - 23:58

Mladí Oceláři ztratili dobře rozehrané utkání, vedli 3:1, nakonec prohráli 3:6. Juniorům Plzně k titulu stačí už jen jedna výhra.

HC OCELÁŘI TŘINEC - HC ŠKODA PLZEŇ 3:6

Rozhodující moment zápasu byl inkasovaný gól na 3:3, kdy jsme ztratili puk na modré čáře. Ve druhé třetině Plzeň v přesilové hře vyrovnala a následně otočila zápas. Vedli jsme 2:0, 3:1 a nechali jsme si to utéct. Musíme si sednout k videu, probrat chyby a v Plzni začít jinak,“ řekl trenér Ocelářů Vlastimil Wojnar.

BRANKY A NAHRÁVKY: 4. Lacka (M. Adámek, Bartko), 8. Janiczek (Miloš Roman, Kalus), 10. Kaukič – 9. Kaňák, 18. Kokoška (Pokorný, Kantner), 23. Kantner (Stráský), 25. Rubner (Kodýtek), 27. Kantner (Vavřička, Kodýtek), 60. Chalupa (Kvasnička). Rozhodčí: Kašík, Kika. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1. Diváci: 515. Třetiny: 3:2, 0:3, 0:1. Stav série: 0:2.

TŘINEC: Loubal (23. Hlaváč) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, Michal Roman, M. Adámek, L. Doudera, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Hladonik, Lacka, Miloš Roman, Kalus.

PLZEŇ: Krasanovský (10. Kolář) – Kačena, Kvasnička, Kaňák, Sysel, Krystl, Pokorný – Kantner, Stráský, J. Roubal, Vavřička, Pour, Chalupa, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, D. Roubal, Eret, Rubner.