Pruhovaná Slavie, křičeli fanoušci

|
Třinec
| 11. Březen 2008 - 13:44

Bezprostředně po nedělním střetnutí se na webových stránkách hokejového Třince hcwerk.cz rozpoutala bouřlivá diskuse na téma výkonu rozhodčích. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější příspěvky.

„Nedivil bych se, kdyby nás chtěli zaříznout, když není žádný přenos z Třince !!!“ (Romano)

„Zdravím....tak hokej to byl parádní, atmosféra jak má být, ale rozhodčí nás nepustí dál...prostě nee.. Při tak vyrovnaných soupeřích stačí trocha....je to smutné, jinak všem fandům patří velký dík...“ (Adam)

„Přátele, kamarádi, dámy a pánové nevy.erem se na to?? Pojďme si užít poslední hokej bohužel doma protože my nehrajem jen proti hokejistům Slavie Praha ale i proti rozhodčím kteří sou podělaní z Růžičky.“ (hospic)

„Tak si ten druhý, důležitý bod Růža nakonec přece jen vybrečel. Jediná škoda je, že to nebylo v televizi. To by národ koukal... Obdivuju rozhodčí, jak si dovolí zapískat zápas před vyprodaným hledištěm. Na to člověk musí fakt mít žaludek. Aby měl Růžičkův „vlezdop.delka“ Halas koho ještě nasazovat na další zápasy!“ (Ocelář)

„Nádherná kulisa, nádherná návštěva, solidní hokej, podprůměrní rozhodčí. Je to trapné, dělá to jen Slávie vymlouvat se na rozhodčí, ale kdo dnes viděl musel uznat, že rozhodčí předvedli výkon, který není hoden extraligy. Holt pan Růžička má moc dlouhé prsty a rozhodčí z něj mají strach, přesně o tom sem psal před zápasem.“ (toyko)

„Vy.erme se na ligu.Titul nechme Slavii. Dobrý pokřik. Ti rozhodčí..... to je prostě maras.“ (filco)

„Hlavně nebrečte..prohrálo se,bohužel...viděli to skoro všichni i Ti nezaujatí...nedalo se vyhrát,vše pískáno proti,až teprve po golu na 2.4 to Jeřábek kompenzoval..dobře věděl,že už to týmu nepomůže...ale měli jsme i smůlu a taky špatný vstup do 2 třetiny...“ (Pieter)

„Rozhodčí potrestaní nebudou. My si totiž stěžovat neumíme ;-) A navíc jen plnili to, co jim Růžičkova „vlezdop.delka“ Halas nařídil :))) Takže mise splněna :))) Mi se líbí, jak přijede Beránek k rozhodčím, všichni si s ním dlouhosáhle vyprávějí a přitakávají mu. A přijede Peterek a je hned poslaný do prd*le :)))“ (Ocelář)

„Nejhorší je, že já nejsem ani tak zklamaný z výsledku, ale z toho, jak k němu Slavia dneska došla. Takový tým tohle nemá zapotřebí.“ (Ocelář)

Autor: 
Roman Baselides

Další články - Hokej

Oceláři propásli příležitost dostat se do čela extraligy. Z Olomouce si po chabém výkonu odvezli čtyřku.

Hokej | 14.11.2017 - 23:43

Hokejoví Oceláři z Třince vyhráli i druhé utkání se švédským Malmö v poměru 2:1 a probili se mezi osm nejlepších mužstev hokejové Ligy mistrů.

Hokej | 08.11.2017 - 02:24

V obou střetnutích na severu Čech se Oceláři gólově prosadili třikrát. Zatímco na ledě Liberce tři branky k bodům nevedly, z Litvínova si díky třem trefám odvezli plný počet bodů.

Hokej | 05.11.2017 - 23:10

V úvodním duelu osmifinále hokejové Ligy mistrů třinečtí Oceláři vyhráli na ledě švédského Malmö 2:1.

Hokej | 31.10.2017 - 23:49