Oceláři na úvod vyhráli v Olomouci

|
| 4. Srpen 2017 - 14:34

Herní přípravu na nový extraligový ročník Oceláři zahájili vítězstvím na ledě Olomouce.

HC OLOMOUC – HC OCELÁŘI TŘINEC 2:4

Těší mě odvedený výkon týmu, kluci se s tím popasovali dobře. Začátek sice nebyl z naší strany nic extra, bylo to trochu rozpačité, ale ve druhé třetině jsme za to vzali a povedly se nám nádherné góly. Utkání jsme sice nedohrávali v úplném klidu, ale stále jsme byli týmem, který měl navrch. Podmínky na olomouckém stadionu nebyly ideální, sestavu jsme přizpůsobili tomu, že jsme v tréninkovém procesu. Jeli jsme sem pouze s deseti útočníky a šesti obránci, kluci si dali pořádně do těla. Musím říct, že kondice byla skvělá. Jsem rovněž spokojen s herním projevem mladších hráčů, v prvním utkání odvedli velmi dobrý výkon. Věřím, že jejich hra bude ještě gradovat,“ pravil hlavní trenér vítězů Václav Varaďa.

BRANKY A NAHRÁVKY: 8. Herman (Buc, Strapáč), 52. Herman (Buc, Vyrůbalík) – 19. Hrňa, 24. Doudera (Polanský), 25. Marek Růžička (Haman, Doudera), 28. Svačina (Hrňa). Rozhodčí: Dědek, Kašík. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Třetiny: 1:1, 0:3, 1:0.

OLOMOUC: Falter – Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, L. Galvas, Staněk, Ondrušek, Spurný – Jergl, Skladaný, Laš, Eberle, Pechanec, Burian, Buc, Herman, Strapáč, Rác, Řípa, Holec, Macuh.

TŘINEC: Hrubec – Krajíček, Adámek, Doudera, Haman, Linhart, Jank – Martin Růžička, Marek Růžička, Petružálek – Adamský, Polanský, O. Kovařčík – Svačina, M. Kovařčík, Hrňa – Hladonik.