Zbláznila se Konvičková do létání, nebo do pilota?

|
Třinec
| 17. Únor 2015 - 23:05

To, že zpěvačka Markéta Konvičková miluje létání je veřejným tajemstvím. Všichni, co sledují její kariéru, ví, že několikrát do roka létá za prací do různých destinací světa včetně Ameriky, kde se naposledy v listopadu setkala i se svými kolegyněmi Monikou Bagárovou a Celeste Backingham.

autor: Archiv zpěvačky

Málo kdo však ví, že před několika měsíci Markétu doslova okouzlila malá čtyřmístná letadla. Ten kdo se domnívá, že důvodem je adrenalin z výšek ,bude zcela určitě na omylu, protože přítomnost pohledného pilota Rendy by zatemnila mozek i zkušenějším divám české hudební scény.

,,Ve výškách mezi mraky se cítím skvěle, chtěla jsem si to vyzkoušet a při létání mě napadají inspirativní nápady na nové hudební projekty, jako natočeni vánočního alba s velkým orchestrem, či příprava nového singlu ,který bude hodně zamilovaný," odpovídá dvojsmyslně  okouzlující kráska, která po dlouhé době vypadá velice spokojeně a zamilovaně. Na konkrétní dotaz, zda pilot Renda má co dočinění s jejím zájmem o letadla a pilotování, odpověděla Markéta s úsměvem na rtech jednoznačně:

,,Miluji uniformy, miluji létání a ani pilot mi není lhostejný." Zda se nová zkušenost jedné z nejkrásnějších zpěvaček naší scény promítne i do nálady nového singlu uvidíme, ale musíme přiznat, že jako pilotka letadla by zcela určitě neměla konkurenci.

autor: Archiv zpěvačky

Autor: 
SED

Další články - Kultura

V pondělí začaly v Třinci na náměstí Svobody Třinecké adventní podvečery, které budou navozovat sváteční náladu ve městě až do pátku 22. prosince. 

Kultura | 12.12.2017 - 12:00

Muzeum Těšínska dosáhlo zapsání svérázného horalského tance ověnžoku na Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury Moravskoslezského kraje. Žádost muzea byla schválena Radou Moravskoslezského kraje 10....

Kultura | 07.12.2017 - 15:50

Před třineckým kinem slavnostně byla ve čtvrtek za mohutného sněžení odhalena nová plastika. Umělecké dílo tvořené přímo pro konkrétní místo nese název Kosmos a veřejný prostor jím nechala obohatit Galerie města...

Kultura | 03.12.2017 - 20:37

Část Těšínského Slezska, konkrétně Těšín, se v neděli objeví na televizní obrazovce. "O první adventní neděli po 10. hodině odvysílá Česká televize v pořadu Toulavá kamera reportáž o historii Těšína v...

Kultura | 02.12.2017 - 15:46