Aneta Langerová vystoupí v Třinci. Soutěž o vstupenky

|
Třinec
| 25. Listopad 2015 - 11:10

Aneta Langerová pokračuje v úspěšném turné Na Radosti, které diváci uvidí také 7. prosince v Třinecké Trisii.

autor: Olga Špátová

„Celé turné je pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,“ popisuje Aneta.

O tom, že se Anetě a její kapele daří rozdávat radost ve vrchovatých doušcích, svědčí bouřlivý potlesk na závěr vyprodaných koncertů.

Spolu s klavíristou, hudebním skladatelem a producentem Jakubem Zitkem pracovali dva roky na písních, původní hudbě a textech. Pro inspiraci se vydali na Šumavu, kde objevili dnes již zaniklou osadu Na Radosti. To místo jim učarovalo a pomohlo jim přivést na svět desku plnou příběhů.

Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků. V anketě Žebřík 2014 Bacardi Music Awards ji fanoušci ocenili za zpěvačku roku, album Na Radosti a za píseň Tráva. Ze čtyř nominací na cenu Akademie populární hudby – ceny Anděl 2014, Czech Music Awards proměnila všechny v andělské sošky. Na turné Anetu doprovází kapela a smyčcové trio. Vstupenky v předprodeji www.vstupenky.trisia.cz nebo na pokladně KD Trisia.

 

Pokud chcete na koncert zdarma, soutěžte s Horizontem o 2x5 vstupenek.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje poslední album Anety Langerové?

a) Na Radosti

b) Spousta andělů

c) Voda živá

 

Správnou odpověď zasílejte do neděle 29. listopadu 2015 do 24.00 hodin prostřednictvím SMS zprávy na číslo 900 09 09 ve tvaru: HORIZONT ANETA písmeno správné odpovědi, jméno, poštovní adresa.

Pět vylosovaných výherců získá dvě vstupenky na koncert. Výherci budou telefonicky kontaktováni a výhru si vyzvednou v Trisii na pokladně. Technickým provozovatelem sms služby je goNET, redakce zajišťuje provoz služeb, cena jedné sms je 9 Kč.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
SED

Další články - Kultura

V pondělí začaly v Třinci na náměstí Svobody Třinecké adventní podvečery, které budou navozovat sváteční náladu ve městě až do pátku 22. prosince. 

Kultura | 12.12.2017 - 12:00

Muzeum Těšínska dosáhlo zapsání svérázného horalského tance ověnžoku na Seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury Moravskoslezského kraje. Žádost muzea byla schválena Radou Moravskoslezského kraje 10....

Kultura | 07.12.2017 - 15:50

Před třineckým kinem slavnostně byla ve čtvrtek za mohutného sněžení odhalena nová plastika. Umělecké dílo tvořené přímo pro konkrétní místo nese název Kosmos a veřejný prostor jím nechala obohatit Galerie města...

Kultura | 03.12.2017 - 20:37

Část Těšínského Slezska, konkrétně Těšín, se v neděli objeví na televizní obrazovce. "O první adventní neděli po 10. hodině odvysílá Česká televize v pořadu Toulavá kamera reportáž o historii Těšína v...

Kultura | 02.12.2017 - 15:46