Nebylo to špatné, tvrdí Topiarz

|
Třinec
| 1. Duben 2008 - 7:54

Jedním z pilířů třineckého Likopu byl letos Jiří Topiarz. Své stabilní výkony podtrhl několika trefami. V pátek skóroval slabší levačkou střelou téměř přes celé hřiště.

Co ve vás převládá, radost z třetí příčky nebo zklamání z toho, že jste nevykopali ligu?

Nějaké zklamání tam je, přesto se nedomnívám, že by to byla špatná sezona. Myslím, že se nám řada zápasů náramně povedla. Byly tam i takové, kterých lituji. Ty remízy a nějaká ta prohra vůbec nemusely být, mohli jsme se rvát o postup se soupeři.

O postup do nejvyšší soutěže se tedy pokusíte hned v následujícím ročníku?

Uvidíme. Bude zálež na tom, jak bude vypadat naše mužstvo, kolik nových hráčů přijde, zda náhodou někdo neodejde. Futsal je hodně o trénincích a o nacvičených souhrách, takže tréninková docházka musí být poctivá. Jinak to nepůjde.

Pojďme k dnešnímu zápasu. Nebál jste se, že zakletou branku Havířova gólově neodčarujete?

Ze začátku jsem byl hodně nervózní, neboť v prvním poločase jsme nedali pár šancí. Tři čtyři byly tutové. Jejich gólman byl docela ve formě. Věřil jsem, že nějaké góly dáme a nakonec vyhrajeme.

Pět minut před koncem za stavu 4:1 pro vás hosté začali hrát bez brankáře. Překvapil vás jejich tah?

Myslím, že ačkoliv to zkusili dobře, hráli to velmi špatně. Byly statičtí.

Nemůžu se nezeptat na váš nádherný gól levačkou skoro přes celé hřiště. Už se vám kdy podobný kousek povedl?

Bylo to hodně o štěstí. Zkusil jsem to trefit z první a spadlo to tam. Slabší levou se mi to podařilo vůbec poprvé. Pravou jsem už pár podobných gólů dal, takže poprvé to dnes nebylo.

Trenér Cieslar na vás prozradil, že společně s přítelkyní Evou Bašandovou chystáte svatbu...

Je to tak. Už se pochopitelně těším.

Autor: 
Roman Baselides

Další články - Sport

To je škoda! Třebaže třinečtí futsalisté vedli na palubovce brněnského Helasu už 0:3, vinou nevídaného výpadku existenční zápas nakonec prohráli 5:4.

Sport | 12.11.2017 - 23:06

Pouhý bod získali z úvodních dvou střetnutí třetiligoví házenkáři Třince - remizovali v Orlové, prohráli s Paskovem.

Sport | 28.09.2017 - 23:34

Osmý ročník závodu Adidas-Continental Beskydská sedmička odstartoval! V pátek ve 22.30 hodin vyrazili na start všichni závodníci ve dvou kategoriích. Atmosféra na náměstí Svobody v Třinci byla výborná, a...

Sport | 02.09.2017 - 06:44

Osmý ročník extrémního závodu Beskydská sedmička je za dveřmi. Za necelý měsíc se přes 3000 závodníků vydá na trasu vedoucí přes sedm beskydských vrcholů od Javorového po Velký Javorník.

Sport | 10.08.2017 - 20:58