Třinečtí házenkáři podlehli Paskovu

|
| 28. Září 2017 - 23:34

Pouhý bod získali z úvodních dvou střetnutí třetiligoví házenkáři Třince - remizovali v Orlové, prohráli s Paskovem.

ORLOVÁ – TŘINEC 24:24

Oslabení hosté nezachytili vstup do utkání a později se potýkali s nepřesnou koncovkou – zahodili dvě sedmičky a nastřelili čtyřikrát tyč. Postupem času však začali smazávat náskok domácích a minutu před koncem utkání zásluhou Walka zachránili remízu.

Poločas: 13:8.

TŘINEC: Bonček, Hlavatý – Jaščenko 6, Šidlo 6, Matěj Kováč 4, Heinz 3, Walek 3, Marian Kováč 2, Szarzec, Toráč. Trenér: Zamarski.

TŘINEC – PASKOV 29:35

Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním domácí házenkáři hráli docela dobře, dařila se jim střelba a drželi si několikabrankový odstup. Během úvodních deseti minut Paskov otočil stav devíti brankami, domácí nabrali ztrátu a už ji nesmazali.

Poločas: 18:15.

TŘINEC: Hlavatý, Bonček – Szarzec 1, Byrtus, Šidlo 2, Klepacz, Toráč, Marian Kováč 3, Lysek, Puto 2, Heinz 3, Walek 10, Matěj Kováč 8.