Futsalisté dostali za čtyři minuty čtyři góly

|
| 12. Listopad 2017 - 23:06

To je škoda! Třebaže třinečtí futsalisté vedli na palubovce brněnského Helasu už 0:3, vinou nevídaného výpadku existenční zápas nakonec prohráli 5:4.

HELAS BRNO - SKP OCEL TŘINEC 5:4

Třinečtí jeli do Brna s cílem vytěžit ze souboje o pomyslných šest bodů vítězství. Zpočátku jim jejich plán vycházel, Przyczko svůj úprk zakončil nahrávkou na Kantora a ten otevřel skóre. Než se domácí vzpamatovali, prohrávali už o dvě branky – Opluštil z autu našel u zadní tyče Poláška a ten nezaváhal. Pět minut nato bylo na střídačce Slezanů ještě veseleji, neboť kapitán Blahut získal míč a pak ho naservíroval před odkrytou bránu Buryanovi, jenž nemohl nedat – 0:3.

Jak snadno Slezané luxusní náskok nabyli, tak rychle ho také pozbyli. Sotva navýšili svůj náskok na 0:3, potkal je nevídaný výpadek – střílenou přihrávku Lacka u zadní tyče prodloužil do sítě Mužík. Chvíli poté Brňané rozehráli přímý kop na Cupáka a ten přesně našel Šarközyho, který vzápětí po rohovém kopu napálil míč do šibenice. Krátce po rozehrání se k míči dostal Mužík a propálil Kreželoka počtvrté.

Pět minut po výměně stran zkušený Polášek na středu hřiště uvolnil Opluštila, který zacílil ke vzdálenější tyči. Z nerozhodného skóre se hosté dlouho neradovali, protože Ovčačík našel nepokrytého Mužíka, jenž trefou do odkryté branky určil vítěze.

BRANKY A NAHRÁVKY: 14. Mužík (Lacko), 17. Šarközy (Cupák), 18. Šarközy, 18. Mužík, 29. Mužík (Ovčačík) – 7. Kantor (Przyczko), 7. Polášek (Opluštil), 12. Buryan (Blahut), 25. Opluštil (Polášek). ŽK: Cupák, Šarközy – Polášek, Blahut. Poločas: 4:3.
TŘINEC: Kreželok – Hudzieczek, Baron, Blahut, Kantor, Przyczko, Buryan, Polášek, Opluštil, Mikyska, Samek: Trenér: Bucciol.