Obrazem. Těšínský pohár v badmintonu

|
Český Těšín
| 10. Leden 2017 - 16:26

Vítězem Těšínského poháru, který se hraje jako Memoriál Stanislava Krauze, se podle očekávání stal Adam Mendrek, syn někdejšího československého olympionikaTomasze Mendreka.

Třebaže se Těšínský pohár – Memoriál Stanislava Krauze řadí mezi pět turnajů nejvyšší kategorie GPA, čili nejvýznamnějších v ČR, v hlavní soutěži se objevují také hráči pořádajícího oddílu TJ Slavoj Český Těšín. Michal Kallus a Daniel Koždoň se do hlavní soutěže neprobojovali. Nástrahami kvalifikace naopak prošli Adam Šářec a Wojciech Mendrek, Marek Kufa startoval na divokou kartu, hlavní soutěž si ve dvouhře zahrála také Katrin Krauzová. Ve čtyřhře mužů do turnaje zasáhli Daniel Koždoň, Wojciech Mendrek a Adam Šářec.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Vyhráli bitvu, válku ještě ne. Futsalisté Třince zvítězili po půl roce ve vlastní hale, přesto ještě zdaleka nemají vyhráno. K uhájení prvoligové příslušnosti bude zapotřebí skolit Českou Lípu a Hradec...

Sport | 21.02.2017 - 23:28

Jubilejní 25. ročník Beskydské laťky vyhráli Bělorus Pavel Seliverstau (232 cm) a Beitia Ruth ze Španělska (194 cm). Jediná česká zástupkyně Michaela Hrubá skončila čtvrtá (190 cm).

Sport | 11.02.2017 - 23:57

Zápas s Libercem začali hokejisté Třince velmi špatně, ale v poslední třetině se vzchopili a snížili na rozdíl jednoho gólu.

Sport | 05.02.2017 - 23:56

Futsalisté prvoligového Třince prohráli v televizní dohrávce se Spartou jednoznačně 0:4 a nadále zůstávají předposlední.

Sport | 02.02.2017 - 23:58