Obrazem. Těšínský pohár v badmintonu

|
Český Těšín
| 10. Leden 2017 - 16:26

Vítězem Těšínského poháru, který se hraje jako Memoriál Stanislava Krauze, se podle očekávání stal Adam Mendrek, syn někdejšího československého olympionikaTomasze Mendreka.

autor: Roman Baselides

Třebaže se Těšínský pohár – Memoriál Stanislava Krauze řadí mezi pět turnajů nejvyšší kategorie GPA, čili nejvýznamnějších v ČR, v hlavní soutěži se objevují také hráči pořádajícího oddílu TJ Slavoj Český Těšín. Michal Kallus a Daniel Koždoň se do hlavní soutěže neprobojovali. Nástrahami kvalifikace naopak prošli Adam Šářec a Wojciech Mendrek, Marek Kufa startoval na divokou kartu, hlavní soutěž si ve dvouhře zahrála také Katrin Krauzová. Ve čtyřhře mužů do turnaje zasáhli Daniel Koždoň, Wojciech Mendrek a Adam Šářec.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Sport

Velice dobře vstoupili do roku 2017 třinečtí futsalisté. Přestože se to příliš nečekalo, uhráli remízu v hale nováčka z Litoměřic, který do utkání nastupoval jako třetí celek tabulky. 

Sport | 17.01.2017 - 23:49

Vítězem Novoročního turnaje ve stolním tenisu, jenž se o víkendu hrál v restauraci U Burého v Hrádku, se stal hráč Třince Krzysztof Martynek. Soutěž mládeže ovládl Jan Szotkowski z Mostů,...

Sport | 12.01.2017 - 15:35

Jubilejní desátý ročník silového trojboje, který proběhl v předposlední den roku ve Fitness studiu v Návsí, opanoval René Puczok z Milíkova – vítěz předchozích dvou ročníků.

Sport | 01.01.2017 - 23:32

Poslední   zápas letošního roku by měli řinečtí futsalisté hodit za hlavu a současně si z něho vzít ponaučení – zručské Brenago je seřezalo 9:1. Sidnei zaznamenal čtyři góly, Marcelo k jedné...

Sport | 18.12.2016 - 23:55