Obrazem. Těšínský pohár v badmintonu

|
Český Těšín
| 10. Leden 2017 - 16:26

Vítězem Těšínského poháru, který se hraje jako Memoriál Stanislava Krauze, se podle očekávání stal Adam Mendrek, syn někdejšího československého olympionikaTomasze Mendreka.

autor: Roman Baselides

Třebaže se Těšínský pohár – Memoriál Stanislava Krauze řadí mezi pět turnajů nejvyšší kategorie GPA, čili nejvýznamnějších v ČR, v hlavní soutěži se objevují také hráči pořádajícího oddílu TJ Slavoj Český Těšín. Michal Kallus a Daniel Koždoň se do hlavní soutěže neprobojovali. Nástrahami kvalifikace naopak prošli Adam Šářec a Wojciech Mendrek, Marek Kufa startoval na divokou kartu, hlavní soutěž si ve dvouhře zahrála také Katrin Krauzová. Ve čtyřhře mužů do turnaje zasáhli Daniel Koždoň, Wojciech Mendrek a Adam Šářec.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
BA

Další články - Sport

Vítězem 19. ročníku turnaje ZO OS KOVO v halové kopané za účasti 19. mančaftů zaměstnaneckých útvarů Třineckých Železáren a jejich dceřiných společností, se stalo družstvo Válcovna „A“ – údržba....

Sport | 27.03.2017 - 23:56

Kolo před koncem základní části se futsalisté Třince postarali o další překvapení. Vyhráli na palubovce třetí Plzně a přiživili svou naději na záchranu nejvšší soutěže.

Sport | 25.03.2017 - 23:57

Specializuje se na závodění v horách. Někdejší atlet Tomáš Lichý je úspěšným běžcem do vrchu, horským maratoncem a také novopečeným mistrem České republiky ve skialpinismu.

Sport | 23.03.2017 - 23:55

Dvě kola před koncem soutěže třinečtí futsalisté vědí, že se mohou v lize zachránit už jen na úkor hodonínského Tanga.

Sport | 12.03.2017 - 23:57