Obrazem. Těšínský pohár v badmintonu

|
Český Těšín
| 10. Leden 2017 - 16:26

Vítězem Těšínského poháru, který se hraje jako Memoriál Stanislava Krauze, se podle očekávání stal Adam Mendrek, syn někdejšího československého olympionikaTomasze Mendreka.

Třebaže se Těšínský pohár – Memoriál Stanislava Krauze řadí mezi pět turnajů nejvyšší kategorie GPA, čili nejvýznamnějších v ČR, v hlavní soutěži se objevují také hráči pořádajícího oddílu TJ Slavoj Český Těšín. Michal Kallus a Daniel Koždoň se do hlavní soutěže neprobojovali. Nástrahami kvalifikace naopak prošli Adam Šářec a Wojciech Mendrek, Marek Kufa startoval na divokou kartu, hlavní soutěž si ve dvouhře zahrála také Katrin Krauzová. Ve čtyřhře mužů do turnaje zasáhli Daniel Koždoň, Wojciech Mendrek a Adam Šářec.