|
| 1. Květen 2017 - 13:31

Třetí zápas čtvrtfinále play-off v Chrudimi futsalisté Třince prohráli 9:1.

FK ERA-PACK CHRUDIM – SKP OCEL TŘINEC 9:1

Tak, a máme tady konec sezony. Ale za druhý poločas posledního utkání jsem rád. Alespoň v něm jsme dokázali hrát s nejlepším týmem v zemi vyrovnanou partii. Jen je škoda, že jsme tak nedokázali hrát od začátku zápasu. Chtěli jsme se ukázat v tom nejlepším světle,“ řekl italský trenér na lavičce Třince Andrea Bucciol.

BRANKY A NAHRÁVKY: 1.  Max (R. Mareš), 6. Koudelka (Slováček), 9. Felipe (Max), 10. Mancha (D. Drozd), 19. M. Slováček (R. Mareš), 25. P. Drozd (D. Drozd), 38. P. Drozd, 39. M. Mareš, 39. P. Drozd – 22. Przyczko (Mendrok). Poločas: 5:0.

TŘINEC: Kreželok – Hudzieczek, Mendrok, Slavík, Przyczko, Baron, Buryan, Blahut, Kantor, Samek. Trenér: Bucciol.