Ať žije nová královna ocele!

|
Český Těšín
| 29. Duben 2008 - 9:25

Loňskou vítězkou finále Miss Steel 2007 byla zvolena tehdy devatenáctiletá studentka Střední odborné školy v Orlové Lenka Horská z Českého Těšína.

Miss Steel Třinec 2007 Lenka Horská:

Její kralování ve funkci „nejkrásnější ocelářky“ v pátek večer skončilo.

Co se od doby vašeho vítězství změnilo, Lenko?

Tenkrát, před finále soutěže, mi do maturity zbýval jeden měsíc. Úspěšně jsem složila tuto zkoušku dospělosti, což bylo mým největším přáním, a přihlásila jsem se k vysokoškolskému studiu na Baťově univerzitě ve Zlíně. Po roce jsem studium ukončila. Předpokládala jsem, že mi škola dá víc a něco jiného, ale mýlila jsem se. Zanedlouho nastupím do jedné ostravské softwarové firmy jako operátorka helpdesku. Jsem ráda, protože budu mít práci v oboru, ve kterém jsem se vyučila. Kolektiv sice bude převážně plný mužů, ale to v tomto povolání to jde málokdy jinak.

Jste už zadaná?

Kdepak. Na toho pravého prozatím čekám.

Pomohlo vám vítězství v soutěži v dalším rozvoji vaší osobnosti? Dostávala jste nabídky, jak jsme zvyklí u miss velkých republikových, evropských, nebo světových soutěží?

Zpočátku nějaké ohlasy byly. Odpovídala jsem na dotazy novinářů, vycházely o mně články. Harley-Davidson, patron soutěže, mi nabídl spolupráci, ale na ničem konkrétním jsme se nedohodli. Všechno šlo z mé i jejich strany do ztracena.

Netoužila jste stanout na předvádědím molu jako modelka, nebo se ukazovat v novinách a časopisech?

Zpočátku ano. Loni jsem se přihlásila do soutěže Česká Miss Michaely Maláčové. Ale ve výběru do finále, které bylo vlastně nedávno, jsem neuspěla. Jedinou satisfakcí pro mě je, že zvítězila bruneta. Jsem totiž blondýna. (smích)

A co říkáte na letošní finalistky?

Jedna z dívek se mi líbí moc. Její krása je přirozená. Jméno vám neprozradím, chci zůstat objektivní. Samozřejmě, že jí dám svůj hlas, ale blahopřát budu každé vítězce.

Další články - Třinecko

1. místo RD Filínovi Tyra

Další ročník soutěže „Stavba roku“, kterou už tradičně organizuje odbor stavebního řádu a územního plánování městského úřadu v Třinci, zná své vítěze. Architektonicky zdařilé stavby pečlivě posoudila...

Třinecko | 21.12.2017 - 10:19

Město Třinec bude v příštím roce hospodařit s rozpočtem, který počítá s příjmy ve výši 621 803 700 Kč a výdaji 710 724 800 Kč. Rozdíl mezi příjmy a výdaji bude kryt částečně z vlastních...

Třinecko | 20.12.2017 - 06:21

Modernější, uživatelsky vstřícnější, bezbariérové, s atraktivním designem. Takové jsou nové oficiální webové stránky města Třince, které byly spuštěny do ostrého provozu.

Třinecko | 18.12.2017 - 09:00

Bohatou mikulášskou nadílku pro nemocné děti, které nyní tráví svůj čas na dětském oddělení a dětské jednotce intenzivní péče Nemocnice Třinec, přichystaly členky třinecké neziskové organizace „Nikdy nejsi sám...

Třinecko | 10.12.2017 - 06:21