Havaroval motocyklista. Proč se tam otáčejí, zlobí se lidé

| 5. Duben 2017 - 12:29

Pětačtyřicetiletý motocyklista se dnes ráno střetl s osobním vozem u vlakového nádraží v Třinci. Naštěstí to odnesla pouze zraněná noha. Lidé si však stěžují, že úsek je nebezpečný kvůli tomu, že se tam auta otáčejí, byť je na silnici plná čára. 

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

„Loni o tomto čase došlo k podobné kolizi. Řidič se u nádraží otáčel a přehlédl muže na skútru. Je to na denním pořádku, a to hlavně před ranní, odpolední a noční směnou nebo po směnách. Někdo zaveze kolegu do práce nebo na vlak, vysadí ho u nádraží, otočí se a jede zpět do města. Je tam plná čára a hlavně za šera za tmy špatná viditelnost. Tipnul bych si, že dnešní nehoda bude mít stejnou příčinu,“ sdělil jeden z pracovníků werku a dodal společně s kolegy, že by si úsek zasloužil častější dohled policejní hlídky. 

Komisařka Karolína Bělunková sdělila, že ranní kolize je v šetření, takže kdo na ní nese vinu, bude známo až po posouzení znalců. „Na uvedenou silnici jak hlídky třineckého oddělení policie, tak dopravního inspektorátu dohlížejí. Často ve spolupráci s městskou policií,“ poznamenala Bělunková.  

Další články - Třinecko

Přímo na místě požáru odborníci dokumentují podrobnosti o konstrukci kostela. Zkoumají rozměry trámů, jejich profily a typy spojů, které při jeho stavbě v minulosti tesaři použili.

Na kontě veřejné sbírky, kterou vyhlásila třinecká radnice na obnovu shořelého kostela v Gutech, se již sešlo 630 tisíc korun. Přímo na místě požáru odborníci dokumentují podrobnosti o konstrukci kostela....

Třinecko | 18.08.2017 - 09:31

Kdo si hraje, nezlobí. A ve Vendryni v sobotu děti ani dospělí opravdu nezlobili. Neměli na to totiž čas. Klub zábavy a sportu Záolší pro ně připravil už počtrnácté akci nazvanou Hry v pohraničí,...

Třinecko | 13.08.2017 - 10:05

Můžete si poznačit do kalendáře. Jubilejní už  5. ročník Hafiády se bude konat 27. srpna.Tentokrát se odehraje z organizačních důvodů v Bystřici a přinese řadu novinek. 

Třinecko | 12.08.2017 - 13:29

Třinečtí policisté šetří několik případů krádeží zahradních deštníků. Jeden se odehrál v Nošovicích.

Třinecko | 11.08.2017 - 14:27