Havaroval motocyklista. Proč se tam otáčejí, zlobí se lidé

| 5. Duben 2017 - 12:29

Pětačtyřicetiletý motocyklista se dnes ráno střetl s osobním vozem u vlakového nádraží v Třinci. Naštěstí to odnesla pouze zraněná noha. Lidé si však stěžují, že úsek je nebezpečný kvůli tomu, že se tam auta otáčejí, byť je na silnici plná čára. 

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

„Loni o tomto čase došlo k podobné kolizi. Řidič se u nádraží otáčel a přehlédl muže na skútru. Je to na denním pořádku, a to hlavně před ranní, odpolední a noční směnou nebo po směnách. Někdo zaveze kolegu do práce nebo na vlak, vysadí ho u nádraží, otočí se a jede zpět do města. Je tam plná čára a hlavně za šera za tmy špatná viditelnost. Tipnul bych si, že dnešní nehoda bude mít stejnou příčinu,“ sdělil jeden z pracovníků werku a dodal společně s kolegy, že by si úsek zasloužil častější dohled policejní hlídky. 

Komisařka Karolína Bělunková sdělila, že ranní kolize je v šetření, takže kdo na ní nese vinu, bude známo až po posouzení znalců. „Na uvedenou silnici jak hlídky třineckého oddělení policie, tak dopravního inspektorátu dohlížejí. Často ve spolupráci s městskou policií,“ poznamenala Bělunková.  

Další články - Třinecko

Dvacet let ve vězění stráví třinecký pedofil René Nagy, který znásilnil v Třinci tři děti. Dva chlapce a děvčátko, které se navíc pokusil uškrtit. Rozhodl takto krajský soud. 

Třinecko | 27.06.2017 - 10:56

Třinecký lesopark se v neděli odpoledne proměnil na pohádkový. Místní knihovníci pro děti připravili trasu plnou úkolů a pohádkových postaviček. Nemohl chybět ani Rumcajs, jehož padesátinám byla letošní...

Třinecko | 26.06.2017 - 12:38

Hokejista HC Oceláři Šimon Hrubec v sobotu na náměstí Svobody v Třinci ukázal, že to s pečením umí stejně jako s hokejkou na ledě. Společně s cukrářkou Šárkou Krausovou připravili pro...

Třinecko | 24.06.2017 - 16:33

V třineckém muzeu se v pátek pro děti otevřel ráj na nebi. Mohly se tu vyřádit opravdu dosyta.

Třinecko | 24.06.2017 - 08:00