Třinecké kulturní léto začíná dnes před Trisií

|
Třinec
| 30. Červen 2017 - 12:15

Více než dvacítku koncertů, představení, pohybových aktivit, interaktivních programů a workshopů chystají během prázdnin organizátoři Třineckého kulturního léta. Jeho čtvrtý ročník začíná už dnes.

autor: Archiv

Prázdninová párty začne v 17 hodin na náměstí Svobody před Trisií. Na děti čeká interaktivní zábava s dinosaury - zatančí si, zasoutěží a seznámí se s jednotlivými druhy dinosaurů a jejich způsobem života. Dozví se třeba, že některé druhy byly veliké jako celé náměstí Svobody.

Během podvečera se účastníci párty mohou rovněž těšit na skvělou show členů tanečních kroužků DDM Třinec. Určitě všechny okouzlí mažoretky, rozhýbou roztleskávačky a roztančí street dance skupina BCC. O parádní zakončení večera se postará držitel tří cen Anděl a pianista roku 2014 Michal Šupák s kapelou Noisy Pots,“ láká na akci Veronika Szkanderová Hodinková z Trisie.

Více si přečtete v tištěném Horizontu.

Autor: 
RED

Další články - Třinecko

Podobná situace se opakuje týden co týden. Řidič nabourá nějaké auto a z místa nehody zmizí. 

Třinecko | 21.07.2017 - 11:06

V sobotu 22. července odpoledne bude Jablunkovská ulice v Třinci patřit všem příznivcům in line bruslení, kteří se tudy budou prohánět na kolečkových bruslích v rámci akce „Blade odpoledne“. Z ...

Třinecko | 18.07.2017 - 22:51

Podpisem smlouvy se zhotovitelem a předáním staveniště začala 13. července stavba parkovací věže pro kola u vlakové zastávky Třinec, centrum. Parkovací dům, na jehož realizaci získalo město Třinec dotaci ve...

Třinecko | 14.07.2017 - 14:08

Vrtulník odvážel z werku pětačtyřicetiletého muže, kterého téměř celého zavalilo uhlí.

Třinecko | 07.07.2017 - 14:42